09 - 12 Ekim 2019
Rixos Premium Tekirova / Antalya
Kronik Hastalıklar
Risk Yönetimi
Modülü
Uluslararası  
Kronik ve Metabolik Hastalıklar Risk Yönetimi Kongresi
Kardiyometabolik Hastalıklar Risk Yönetimi Modülü
06 - 09 Ekim 2019
Gün
272{gun}
Saat
10{sa}
Dakika
1{d}
 
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

             Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de sağlık harcamalarının büyük bir kısmını tedavi ve üçüncül prevansiyon giderleri oluşturmaktadır. Sağlık bilimlerinde trend artık koruyucu sağlık hizmetlerinin ön planda olması, doğal olarak da hastalıklar ortaya çıkmadan önce olası risklerin tespiti ve ortadan kaldırılarak “risk yönetimi ile primer prevansiyon” yönünde ilerlemektedir.

            Bu amaç doğrultusunda belirlenen hedeflere ulaşmada bir nebze katkıda bulunabilmek umuduyla hazırladığımız “Uluslararası Kronik ve Metabolik Hastalıklar Risk Yönetimi Kongresi”ni bu yıl Ekim ayında Antalya’da ülkemizden ve dünyadan seçkin bilim adamlarının katılımlarıyla gerçekleştiriyoruz. Onların klinik ve pratik deneyimlerini aktaracakları bu bilimsel ortamın, günlük pratiğimize önemli katkıları olacağı inancındayız.

            Kongremizde hekimlerin klinik pratikte karşılaştıkları sorunlara güncel yanıtlar bulabilmelerini, temel konularda pratiklerini güncellemelerini ve birbirleri ile deneyimlerini paylaşarak hastalarına daha etkin hizmet sunabilmelerini amaçladık. Yabancı meslektaşlarımızın da deneyimlerini paylaşmalarını bekliyoruz. Bu amaçla kongremizi, katılımcıların farklı ilgi alanları ve gereksinimlerini karşılayabilmek amacıyla üçer günlük iki farklı modülden oluşan bir bilimsel program şeklinde hazırlıyoruz.
Sizlerin tecrübelerinin ve bilimsel çalışmalarınızın sonuçlarının da kongremizde sunulmasını arzu ediyoruz. Bu nedenle sözlü sunum ve poster bildiri oturumlarında sunulmak ve değerlendirilmek üzere bilimsel bildirilerinizi bekliyoruz.

          Katılımlarınızla zenginleşecek olan kongremizde hem bilimsel, hem de sosyal bir kaynaşmanın yaşanacağı kanaatindeyiz.Sizi doğası, kültürel ve tarihi dokusuyla kucaklayacak olan Antalya’da, “Uluslararası Kronik ve Metabolik Hastalıklar Risk Yönetimi Kongresi”nde buluşmak dileğiyle,

Saygılarımızla,


Dr. İsmet TAMER
Kongre Başkanı
Uluslararası  Kronik ve Metabolik Hastalıklar Risk Yönetimi Kongresi
Rixos Premium Tekirova / Antalya
06-09  / 09-12 Ekim 2019